SHENZHEN XINTAIYUE COMMUNICATION CABLE CO.,LTD.

شنژن XINTAIYUE اتصال کابل CO.، LTD.

تضمین کیفیت وجود شهرت تضمین در حال توسعه!

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات

کابل فیبر نوری

گواهی
کیفیت خوب Cat5e کابل FTP برای فروش
کیفیت خوب Cat5e کابل FTP برای فروش
نظرات مشتریان
من می خواهم به انجام کسب و کار با این شرکت، ارتباطات صاف، شور و شوق کار بزرگ، همیشه می توانید پاسخ سریع و درک درخواست من!

—— خانم لیندا

من بسیار خوشحال و تحت تاثیر قرار. محصول خود را بسیار خوب است! قطعا دستور شود بیشتر در آینده از همان یا چیزی دیگر.

—— آقای Tonny جهانی

چت IM آنلاین در حال حاضر

کابل فیبر نوری

(10)
چین 48 هسته حالت تک فیبر نوری کابل GYTA / GYTS / GYFTA / GYFTS / GYTY / GYFTY / GYXTW کارخانه

48 هسته حالت تک فیبر نوری کابل GYTA / GYTS / GYFTA / GYFTS / GYTY / GYFTY / GYXTW

GYTA / GYTS / GYFTA / GYFTS / GYTY / GYFTY / GYXTW 48 هسته فیبر تک مد فیبر نوری برنامه های کاربردی: این محصول را می توان به عنوان خطوط در فضای باز انتقال در شبکه های اصلی (به عنوان مثال، مسافت های طولانی و خطوط ... Read More
2016-08-16 11:48:15
چین در فضای باز 2 ~ 288 هسته فیبر نوری کابل GYTY53 تابنده لوله سست کارخانه

در فضای باز 2 ~ 288 هسته فیبر نوری کابل GYTY53 تابنده لوله سست

در فضای باز 2 ~ 288 هسته GYTY53 لوله سست تابنده کابل فیبر نوری مشخصات: • لوله ویژه ترکیب پر کردن اطمینان از حفاظت انتقادی از فیبر • مقاومت در برابر له و انعطاف پذیری • سیم فولاد به عنوان membe قدرت مرکزی • ترکی... Read More
2016-07-05 10:41:02
چین هوایی 8/12/24 هسته کابل لوله GYXTW فیبر نوری کابل مرکزی کارخانه

هوایی 8/12/24 هسته کابل لوله GYXTW فیبر نوری کابل مرکزی

در فضای باز هوایی 8/12/24 هسته کابل فیبر نوری کابل GYXTW لوله مرکزی شرح GYXTW در فضای باز هوایی نوری کابل فیبر با حداکثر تعداد فیبر از 24 هسته کاربران قدرت: دو سیم فولادی فیبر: 62.5 / 125، 50/125، OM1، OM2، OM3... Read More
2016-07-05 10:41:02
چین ADSS فیبر نوری کابل همه Dielelectric خود - پشتیبانی از با نخ آرامید کارخانه

ADSS فیبر نوری کابل همه Dielelectric خود - پشتیبانی از با نخ آرامید

ADSS کابل فیبر نوری تمام dielelectric کابل خود پشتیبانی با Aramid نخ مشخصات 1. نوع: ADSS (همه کابل فیبر optial خود حمایت ترانسفورمر) 2. هسته: 2 ~ 144 هسته مشخصات: 1. می توان بدون خاموش کردن قدرت نصب شده 2. عملک... Read More
2016-07-05 10:41:02
چین GYXTC8S 2 ~ 24 هسته فیبر نوری کابل مرکزی لوله شکل کارخانه

GYXTC8S 2 ~ 24 هسته فیبر نوری کابل مرکزی لوله شکل

GYXTC8S 2 ~ 24 هسته لوله کابل فیبر نوری مرکزی شکل کابل 8 خود پشتیبانی مشخصات فنی تعداد 1. فیبر: 2 ~ 24 2. از دست دادن پایین، پراکندگی کم، 3. طراحی مناسب و دقیق کنترل طول بیش از حد و فرآیند کابل کشی ارائه می دهد ... Read More
2016-07-05 10:41:02
چین 2-288 هسته GYTS / GYTA کابل فیبر نوری PE کاپشن، پالتو و غلاف سیاه کارخانه

2-288 هسته GYTS / GYTA کابل فیبر نوری PE کاپشن، پالتو و غلاف سیاه

کابل فیبر نوری 2-288cores GYTS / GYTA کابل فیبر PE کاپشن، پالتو و غلاف سیاه مشخصات: 1. لوله شل پر شده با رطوبت گروه های مقاوم و ترکیب آب مسدود کردن امدن نفوذ ناپذیر 2. عملکرد مکانیکی و زیست محیطی عالی 3. عضو قد... Read More
2016-07-05 10:41:02
چین 0.9mm ارشد چند حالته فیبر نوری دم خوک ارشد تک حالت فیبر نوری دم خوک کارخانه

0.9mm ارشد چند حالته فیبر نوری دم خوک ارشد تک حالت فیبر نوری دم خوک

0.9mm ارشد چند حالته فیبر نوری دم خوک / SC تک حالت فیبر نوری دم خوک گزینههای سفارش نوع فیبر نوع کابل اتصال حجم بوت بوت رنگ نوع پرداخت طول SM: 9 / 125μm سیمپلکس (2 فیبر) نر گام 2.0mm سیاه کامپیوتر سفارشی MM: 50 ... Read More
2016-07-05 10:41:02
چین چند حالته فیبر نوری کابل کشی فیبر پچ کابل OM3 LC-SC-DX ROHS کارخانه

چند حالته فیبر نوری کابل کشی فیبر پچ کابل OM3 LC-SC-DX ROHS

چند حالته فیبر نوری پچ کابل OM3 LC-SC-DX فیبر چند حالته توضیحات محصول ITEM پارامتر نوع اتصال کاربردی MTRJ، MPO، MTP حالت فیبر حالت تک (PC) چند حالت (PC) طول موج عامل 1250 ~ 1650nm 850nm و، 1300nm طول موج تست ... Read More
2016-07-05 10:41:02
چین تک دوبلکس فیبر نوری سیم با اتصالات SC-SC / LC-LC کارخانه

تک دوبلکس فیبر نوری سیم با اتصالات SC-SC / LC-LC

تک دوبلکس پچ کابل فیبر نوری با اتصال دهنده ها SC-SC / LC-LC توضیحات محصول 1.Type: SC-ST 2.Polishing: PC (APC / UPC) 3.Insertion از دست دادن: ≤0.2 دسی بل از دست دادن 4.Return: ≥50dB 5.Exchangeability: ≤0.2Db 6... Read More
2016-07-05 10:41:02
چین بند ناف سیم دور فیبر نوری پچ با SC، LC، ST، FC اتصالات کارخانه

بند ناف سیم دور فیبر نوری پچ با SC، LC، ST، FC اتصالات

فیبر نوری پچ پنل / کابل پچ با SC، LC، ST، FC اتصالات توضیحات محصول نوع SC-ST حالت 50/125 نوع فیبر کابل 3.0mm پی وی سی از دست دادن درج ≤0.2 دسی بل برگشت ضرر ≥50dB مبادله ≤0.2Db تنظیمات تک هسته ای، دوگانه - هسته ... Read More
2016-07-05 10:41:02
Page 1 of 1